Bize Ulaşın

08504809980

   
 
 
 
 
     

Hakkımızda


 
 

 
 
Hakkımızda:
 
Sıglanlar, Ticaret hayatına 1993 yılında toptan beyaz eşya tüccarlığı ile başlayan Sığlanlar 1993 - 1995 yılları arasında beyazeşya toptancılığı yapmıştır. Firmanın arşivinde çeşitli firmalardan Teşekkür belgeleri bulunmaktadır.Yönetim merkezi İstanbul'da bulunmakta olan Sığlanlar aynı zamanda Beko Yetkili Satıcısıdır. 
 
 
“En değerli varlığımız; Müşterimizdir” Felsefesi ile yola çıkan firmamız tam 30 yıldır, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. 
 
Dileyen müşterilerimiz firmamızın showroom'unu gezerek satın almayı düşündükleri ürünü inceleyerek de satın alabilirler.
 
İlginiz için çok teşekkür ederiz.
 
www.susebili.com
www.bekoyetkilisatici.com
 
 
Sığlanlar ltd.şti. Müşteri Hizmetleri 
Sığla​nlar Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi www.bekoyetkilisatici.com çalışanları olarak temel politikamız; ilişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara beklentiler doğrultusunda en mükemmel hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.
 
Bu yüzden sorularınızı, önerilerinizi ve taleplerinizi önemsiyoruz.
 
Sorularınız için S.S.S Sayfamızı ziyaret edebilir, diğer tüm talepleriniz aşağıda belirtilen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
İlginiz için çok teşekkür ederiz.